Kategorie:

Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Avatar
Opublikowane przez Ewa

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w okolicach Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można doskonale spędzić czas wolny lub wyjazd służbowy.

Najważniejsze walory, motywujące do tego, aby rezerwować tutaj miejsce to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, możliwość wynajęcia o każdej porze roku a także konkurencyjna cena.

Takie plusy składają się na to, że możliwość zakwaterowania jest warta uwagi. Duże mieszkanie pomieści osiem osób. Metraż mieszkania wynosi 108 m2. Ogromnym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi 56 m2. W apartamencie jest udostępnione bezpłatne WiFi, na co dużo turystów zwróci uwagę. Sprawnie działająca klimatyzacja wzmacnia komfort. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwoli nieskrępowanie przygotowywać posiłki i poczuć się jak we własnym domu.

Świetne wrażenie wywołuje w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt kosztuje 800 złotych na dzień, co jest korzystne, patrząc na standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają do dyspozycji miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można też skorzystać ze schowka na rowery. Oznacza to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile dokładnie w ten sposób jak zamierzano i nie czuć się ograniczonym. Nie we wszystkich obiektach hotelowych i pensjonatach jest to zagwarantowane. Mieszkanie można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami też można nawiązać szybko. Apartament z 3 sypialniami przeznaczony jest osobom, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym. I to zyskają.