Kategorie:

Sprzęt i gadżety przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA

Avatar
Opublikowane przez Ewa

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA są ochoczo wybierane zarówno przez takie osoby, które nurkują od niedawna, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to produkty oparte na autorskich technologiach, wobec czego są niezawodne oraz doskonale wyglądają. Projekt każdej maski jaką jest profesjonalna maska do nurkowania jest dokładnie obmyślony. W rezultacie można poczuć się wygodnie w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski zapewniają spore pole widzenia oraz pozwalają bez przeszkód oddychać przez nos. Bez wątpienia nie będzie się odczuwało dyskomfortu i zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dołączone do każdej maski spowodują, że woda nie przedostanie się do środka. Można w takim razie w pełni chwalić się nurkowaniem oraz komfortowo oddychać. Maski TUSA nie są także ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Wykonanie z wysokiej jakości tworzyw, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwoli na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można zakupić w licznych wersjach, aby każdy miał okazję dopasować coś pod własne upodobania oraz styl nurkowania. Są to: maski w kompletach, maski z widokiem panoramicznym, maski dla osób z wadą wzroku, maski do niepełnego zanurzenia, maski dwuszybowe. Sprzedawcy pomogą dopasować odpowiednią maskę, dopasowując ją dla kupującego pod względem parametrów oraz zastosowania. Komfort, poszerzony kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to jedynie niektóre z atutów wskazanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami.

Cechują je nowoczesne rozwiązania: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody. Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon nie wywoła podrażnienia skóry. Jest materiałem miękkim, czyli bezproblemowo dostosuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, by zredukować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują idealną widoczność a także to, że wszystko można zobaczyć w naturalnych kolorach.