Kategorie:

Zajazd u Hermanów: obiekt idealny na kameralny pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Avatar
Opublikowane przez Ewa

Oferta idealnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów sprawia, że obiekt ma wiele dobrych rekomendacji. Można na przykład decydować się w tym miejscu na przyszykowanie wesela na dużej sali.

Doskonałe pejzaże, otaczające zajazd Olsztyn i perfekcyjna otoczka tak wzniosłej uroczystości będą zagwarantowane. Zajazd u Hermanów znajduje się 12 km od Częstochowy, a więc sporo biznesmenów z tego miasta zdecydowanych jest w tym obiekcie na organizację spotkania biznesowego. Wtedy sala zostaje przystosowana do ich oczekiwań. Na dodatek, w miejscu takim organizowane są biesiady, imprezy plenerowe oraz spotkania integracyjne. Restauracja może pomieścić 140 osób.

Położenie w pobliżu czternastowiecznego zamku jest dużym udogodnieniem. Sala na wesela jest klimatyzowana dlatego goście na różnych przyjęciach okolicznościowych mogą poczuć się tutaj komfortowo. Na ogrodzonym obszarze zajazdu można odpocząć na łonie natury, a dla dzieci udostępniony jest plac zabaw. Na witrynie obiektu można sprawdzić galerię fotografii oraz przykładowe menu na dowolny rodzaj imprezy. Nie można zaprzeczyć, że Jura Krakowsko – Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd to jedne z bardziej uroczych miejsc na terenie Polski. Malownicze szlaki piesze, rowerowe, wzgórza, zamki, wywołujące idealne odczucia pejzaże – to godna zauważenia baza wycieczkowa.

Jura Krakowsko – Częstochowska to region prezentujący się atrakcyjnie historycznie oraz geograficznie. Wapienne skały, zielone łąki, zamki z kamienia to jedynie najważniejsze atuty. Do rezerwacji w Zajeździe u Hermanów, w jakim to wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki zachęcają pozytywne opinie wszystkich gości. Pobyt w obiekcie przeznaczony jest dla 19 osób. Pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy doradzają gościom kierunek wycieczki podróżnym. Kiedy ktoś chciałby zarezerwować pobyt może to zrobić za pomocą witryny lub telefonicznie.