Kategorie:

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki oraz do badmintona Yonex

Avatar
Opublikowane przez Ewa

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Marka ta proponuje niezawodny sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona. Szeroka propozycja produktowa obejmuje między innymi profesjonalne rakiety do badmintona, a więc produkty przetestowane oraz z certyfikatem. Popularnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono unikalną metodę wykonania. Inna, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika która odpowiada za przede wszystkim za uzyskanie większej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co zwiększy pole aktywnego trafienia.

System Power Cusion efektywnie absorbuje energię uderzeń, jaka powstaje w wyniku opadania na boisko, przenosząc kolejne posunięcia. Nic dziwnego, że na tyle nowatorskie rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsorowanie wielu istotnych wydarzeń w świecie sportu. Szacuje się, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie www rodzimego dystrybutora asortyment jest obszerny i z tego względu został podzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych kategoriach udostępniono bestsellery oraz nowości, co pozwoli prędzej zorientować się w promocjach i nowych propozycjach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, albo profesjonalnie, odnajdzie akcesoria dopasowane do swoich umiejętności i stylu gry. Jeśli zaś ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może korzystać ze wskazówek sprzedawców.

Wtedy nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, iż dokonuje nieodpowiedniego zakupu. Na witrynie można nie tylko zrobić zakupy, lecz dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w świecie badmintona oraz tenisa. To dla osób uprawiających określone sporty ma spore znaczenie.